Umenie byť ženou II

 

HĽADANIE VNÚTORNEJ SILY – krátka sonda do duše

„Kto vlastne som? Podľa čoho viem, že toto som ja? Ako viem, že naozaj žijem svoj život? Že sa len neprispôsobujem okoliu? Čo mnou hýbe? Mám schopnosť sa naozaj vnímať? Počúvam svoj vnútorný hlas, dokážem ho v tej spleti rozoznať?“

Aj keď som vo svojej terapeutickej práci tieto otázky často používala, do hĺbky som ich dokázala precítiť až vtedy, keď sa môj život otriasol v základoch. Keď sa všetko tak zdanlivo stabilné, isté a bezpečné zrazu rozbilo a sypalo sa mi pomedzi prsty.

Ja som však vedela, že som na ceste, ktorou už MUSÍM kráčať..

Po ceste, ktorá vzniká až samotnou chôdzou..

Osobný rozvoj, koučing, či terapia (akokoľvek to nazveme), sú pre mňa jemné a nesmierne citlivé možnosti, ako druhému človeku zmeniť uhol pohľadu. Často stačí len otočiť zrkadlo z iného uhla a veci menia svoje tvary, farby, vône..

Môj spôsob práce s ľuďmi a zároveň dar, ktorý sa mne samej tým dostáva, je založený na túžbe vzbudiť údiv nad tajomstvom života každého, kto na sebe chce pracovať.  Verím, že každý sme schopný vnímať vlastnú jedinečnosť. Že každý sa dokážeme zamilovať do tajomna v nás. A zacítiť ten obrovský, plný priestor vo svojom vnútri..

Ak ste sa aj vy dotkli vo svojich životoch niečoho podobného a mali by ste záujem ísť ďalej, hlbšie a s profesionálnym sprievodom, budem veľmi rada, ak využijete možnosť individuálneho 30-minútového sedenia.  Kontaktujte ma prosím vopred cez môj email nina@ninamenkynova.com.

„Keď sa dobre pozeráš, uvidíš, či si predtým nevidel. To, že veci žijú tvoj život, že žijú z teba. Tvojou silou padá kameň na druhý. List tancujúci vo vetre tancuje teba. Všetko ťa zrkadlí“. (C.G. Jung, Červená kniha)